Корзина
2 отзыва
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ТОВ ХимАгроСвит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
Лаврентий
УкраинаНиколаевская областьНиколаевКосмонавтов 108

Эколайн Бор Премиум

Эколайн Бор Премиум
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

4,69 $

Показать оптовые цены
Эколайн Бор Премиум
4,69 $
В наличииЭколайн Бор Премиум
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Тара 20л
Склад мікродобрива
Азот (N – NH2)
4,5 %
Бор (B)
14,0 %
Амінокислоти (L-α)
1,0 %
Густина
1,34 г/мл
pH
8,0
Призначення
Рідке добриво у вигляді органічного комплексу бору з моноетаноламіном та вільними L-α-амінокислотами. Розроблене для усунення прояву дефіциту бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення бором.
Роль бору у мінеральному живленні рослин
У рослинах бор приймає участь у створенні клітинних структур та в нормальній диференціації тканин, надає їм міцності. Бор покращує засвоєння поживних речовин і транспортування вуглеводів з листків до коренів та репродуктивних органів. Надзвичайно важлива роль бору у процесах цвітіння – запилення. За його нестачі пилок втрачає життєздатність, процес запилення проходить не повністю. Яскравий приклад – череззерниця кукурудзи в умовах посухи.
Потреба в борі у різних культур різна. Дводольні рослини (цукрові буряки, соняшник, ріпак, майже всі овочі і фрукти) засвоюють приблизно в 10 разів більше бору, ніж однодольні (злаки). Особливо багато його накопичується в м'якоті плодів.
Борне голодування рослин сильніше проявляється під час посухи і при зміні реакції ґрунтового середовища в лужний бік. Борні добрива повинні використовуватись за результатами аналізу ґрунту і рослин, або превентивно на посівах чутливих культур. Прояви гострого дефіциту, які проявляються візуально, практично неможливо усунути.
Еколайн Бор Преміум містить бор у формі органічної сполуки з моноетаноламіном та вільні L-α-амінокислоти. Спецдобриво Еколайн Бор Преміум забезпечує: регулювання живлення бором у критичні фази розвитку рослин, сприяє прояву відновлювального ефекту на рослину після впливу стресових факторів(посухи, заморозків, внесення пестицидів тощо), регулювання процесу цвітіння, покращення якості врожаю.
Дози та кратність застосувння
Культура
Період підживлення
Доза, л/га
Кратність підживленяя
Ріпак
восени(навесні)4-6 листків;
0,5-1,0
-
на початку фази бутонізіції
1,0-1,5
Соняшник
від 3-8 листків
1,0-2,0
-
Соя
на початку фази бутонізіції
0,5-1,0
-
Кукурудза
у фазу 6-8 листків
0,5-1,0
-
Плодові і ягідні культури
рожевий бутон
1,5-2,0
-
формування плодів
0,5-1,0
Овочеві
перед цвітінням, плодоутворення
0.5-1,0
-
Виноград
перед цвітінням
1,0-1,5
-
перед дозріванням
1,5-2,0
Характеристики
Основные атрибуты
Вид удобренияМикроудобрение
Производитель  Экоорганик
Страна производительУкраина
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем20.0 (л)
Информация для заказа
  • Цена: 4,69 $