Корзина
2 отзыва
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ТОВ ХимАгроСвит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
Лаврентий
УкраинаНиколаевская областьНиколаевКосмонавтов 108

Найс

Найсучасніший завод по виробництву мікродобрив в Україні – «Білоцерківський завод препаративних форм» (БЗПФ). Виробничі потужності заводу здатні забезпечити виробництво більше 5000 тон на рік мікродобрив під торговою маркою НАЙС. Виробництво здійснюється на найсучаснішому в Україні підприємстві. • Виробничі потужності можуть забезпечувати безперебійні та своєчасні поставки. • Мікроелементи в добривах НАЙС знаходяться в поєднанні з найсучаснішим та ефективним у споживанні хелатом – EDTA. • Контроль якості здійснюється, як при отриманні вхідної сировини, так і на всіх етапах виробництва, включаючи контроль незалежної лабораторії. • Постачальниками сировини для виробництва мікродобрив НАЙС є виключно провідні світові хімічні конц • Спеціалісти компанії постійно закладають досліди з використанням мікродобрив НАЙС, з метою аналізу результатів застосування на основних сільськогосподарських культурах.